Mesut Uçan

Geniş Eğitim Yelpazesiyle

1989 yılında Kayserinin ilk sürücü kursunu açarak faaliyetine başlayan kurumumuz 2000′ de şirketleşerek bünyesine Düvenönü şubesi, Serçeönü şubesi, Bünyan şubesi, SRC şubesi, İş Makinaları şubesini katarak sürücü kursu alanında vermiş olduğu kaliteli hizmet ile MESUT UÇAN adı ile markalaşmıştır.

Sürücü adayları en yüksek güvenlik standartlarına sahip, yetkin ve sorumlu sürücüler olarak yetiştirmek için öncü bir eğitim kurumu olmayı hedefliyoruz.

Mesut Uçan Sürücü Kursu olarak, Kayseri’nin güzide kuruluşlarından biri olarak yola çıktık. Başladığımız günden bu yana sürekli gelişerek, siz değerli hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çabalıyoruz. Psiko-Teknik Değerlendirme Merkezi, SRC Mesleki Yeterlilik Kursu ve iş makineleri kursları gibi çeşitli alanlarda eğitimler sunuyoruz. Amacımız, uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti sunarak, sizleri en iyi şekilde eğitip yetiştirmek ve güvende sürüş becerilerinizi artırmaktır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına daima çalışıyor, geri bildirimleriniz doğrultusunda kendimizi yeniliyoruz. Memnuniyetiniz, en büyük motivasyon kaynağımızdır. Mesut Uçan Sürücü Kursu olarak gelecekte de sizlere daha iyi hizmet sunmak için kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz. Teşekkür ederiz.

44

1989'dan bugüne eğitim alanında güven ve yeniliğin adı

80+

Binden fazla öğrenciyi en iyi şekilde mezun ettik.

20

Binden fazla SRC Belgesi verilen
kursiyer

20

Konusunda uzman eğitmenle sizlere eğitim veriyoruz.

“Sizde belgenizi şehrin en gözde sürücü kursundan almaya ne dersiniz?”

Vizyonumuz

Mesut Uçan Sürücü Kursu olarak, sürücü adaylarını en yüksek güvenlik standartlarına sahip, yetkin ve sorumlu sürücüler olarak yetiştirmek için öncü bir eğitim kurumu olmayı hedefliyoruz. Sürücü eğitiminde yenilikçi yöntemler ve teknolojileri kullanarak, trafik güvenliğini artırmaya ve toplumun güvenli sürücüler yetiştirmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Mesut Uçan Sürücü Kursu olarak misyonumuz, sürücü adaylarını trafik kurallarına uyan, çevreye saygılı, emniyetli ve etik değerlere sahip bireyler olarak yetiştirmektir. Sürücü eğitiminde kişiselleştirilmiş yaklaşımımız ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sürücü adaylarının kendilerine olan güvenini artırmayı ve sürücülük deneyimlerini olumlu bir şekilde şekillendirmeyi amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız

Mesut Uçan Sürücü Kursu olarak, kaliteyi temel değer olarak benimsiyor ve bu doğrultuda şu taahhütleri veriyoruz:

  • Sürücü adaylarının güvenliğini ve memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak için sürekli çaba göstereceğiz.
  • Trafik güvenliği ve eğitim alanındaki en son gelişmeleri takip ederek eğitim programlarımızı güncelleyecek ve iyileştireceğiz.
  • Deneyimli ve uzman eğitmen kadromuz ile sürücü adaylarına etkili, anlaşılır ve öğrenmeyi teşvik eden bir eğitim sunacağız.
  • Çevre ve toplum sağlığını gözeterek çevresel etkilerimizi en aza indirgeyecek ve sürdürülebilir bir işletme anlayışı benimseyeceğiz.
  • Tüm iş süreçlerimizde kalite standartlarına uygunluğu sağlamak için sürekli izleme ve değerlendirme yapacağız.
  • Çalışanlarımızın sürekli eğitimini destekleyerek ekip içi iletişimi güçlendireceğiz ve kalite bilincini artıracağız.